Розгорнути Згорнути

Гінзбург розповів, над чим варто працювати Санону

Також тренер прокоментував результат гри з «Ховентудом»
02 лютого 2023р. 08:30

Головний тренер «Прометея» Ронен Гінзбург оцінив гру команди у матчі Єврокубку з «Ховентудом» (95:90):

Першу половину ми грали, як ми хотіли. Зробили певні помилки в захисті. У другій половини самі собі створили проблеми. Оскільки «Ховентут» почав грати хитру зону. Ми мали можливості для відкритих кидків, але не реалізовували ці можливості. Однак у кінці ми набрали 23 очки. Ми грали проти хорошої команди з хорошим тренером, досвідченими гравцями, які знають, що роблять. Тому в останні хвилини вони змогли повернутися в гру. Коли ти граєш проти такої команди, ти знаєш, що вона здатна на камбек.  В кінці ми боролися і виграли матч.

Друга половина гри почалася з зонним захистом, про який ви вже сказали. Можливо в цьому причина більш вдалої першої половини?

Я думаю, що гравці почали занадто багато думати в нападі, тому що було багато відкритого простору для кидків, проходів, катів без м'яча, гравці починають занадто багато думати. І це нас зупиняло. Однак до завершення чверті ми змогли вирівнятися, і вони відмовилися від цієї зони. Гадаю, гравці дещо втомилися, оскільки сьогодні я обмежив для декого з них ігрові хвилини. Якби ми програли б цей матч, причиною було б саме це. Але ми перемогли. І я щасливий, що ми перемогли.

«Ховентут» двічі нас наздоганяв, і двічі ми влучала дуже потрібні триочкові, а саме Іссуф Санон і Джиан Клавелл у четвертій чверті. Як вам психологічна стійкість, продемсонстрована вашими гравцями?

Коли ти починаєш думати занадто багато в атаці, ти втрачаєш свою впевненість. Деякі гравці не мають стабільного кидка або не наважуються кидати відкриті кидки. Я радий, що Іссуф узяв цю відповідальність на себе і закинув.

Мій улюблений момент у цій грі – на лаві запасних було багато емоцій, коли Іссуф забив лівою рукою.

Іноді таке може залетіти. Він хороший гравець. Однак, як я кажу постійно, йому треба бути стабільним і послідовним.

Нагадаємо, що «Будівельник» виграв третій поспіль матч у Кубку Європи FIBA.

Джерело: prometeybc.com Олег Шумейко-молодший