Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Головний тренер Бостона висловився про роль Михайлюка у перемозі Селтікс над Філадельфією

Українець провів на майданчику 15 хвилин
16 листопада 2023р. 12:47
Головний тренер Бостона висловився про роль Михайлюка у перемозі Селтікс над Філадельфією
Фото: Getty Images

Головний тренер Бостона Джо Маззулла відзначив роль резервістів у перемозі Селтікс над Філадельфією у регулярному чемпіонаті НБА:

Святослав Михайлюк і Делано Бентон багато працювали. У мене не було менше сумнівів в них в цьому матчі у порівнянні з іншими іграми. Ці хлопці чудово працюють в другій-третій ланці. Їх допомога в кінцівках чвертей була дуже важливою. Ми говоримо про це кожен день. Немає різниці, хто знаходиться на паркеті, але кінець чверті всі мають проводити зосереджено. В першій і третій чверті нам це вдалося, але не в другій. Наші резервісти працюють кожен день. Я відчував, що нам трохи не вистачало свіжості сьогодні. Асистенти дивилися відео, вивчали програму розвитку цих гравців, трудову етику.  Їх головне завдання – не розгубитися у відповідальний момент, як сьогодні.

Я важаю, що вони були готові грати. Пройшло 10 матчів. Вони грали не дуже часто, але сьогодні ситуація змінилася.  Вони повинні бути готовими, тому що команда потребує їх допомоги. Вони стають більш зрілими, працюючи кожного дня. У всіх наших резервістів є досвід НБА. Бентон, Михайлюк, Німас Куета, Ламар Стівенс грали в лізі. Не можна сказати, що вони є поганими баскетболістами. Ми бачили, як вони раніше грали проти нас. У них є досвід. Вони знали, яка ситуація їх чекає після переходу в команду. Їхня зрілість і готовність допомогти в потрібний момент дійсно важливі для нас.

Нагадаємо, що Святослав Михайлюк відіграв у цьому матчі 15 хвилин.

Джерело: basket.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця