«Київ-Баскет» будинку влаштував розгром «Черкаським Мавпам»

Підопічні Багатскіса не віддали супернику жодної чверті
02 грудня 2021р. 22:52
«Київ-Баскет» - «Черкаські Мавпи» / Фото - superleague.in.ua
«Київ-Баскет» на домашньому майданчику брав «Черкаські Мавпи» в матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

Команда Айнарса Багатскіса домінувала перед великою перервою: господарі набрали 25 і 26 очок за першу і другу чверті, домінуючи на підборі (32/12) і за всіма іншими ключовими статистичними показниками.

Гості не реалізували жодну з 5 спроб через дуги в першій половині матчу, проваливши відрізок як в захисті, так і в нападі. Набравши всього 24 очка за дві чверті, «Мавпи не зуміли створити проблем київському клубу перед великою перервою.

Втім, і в другій половині аутсайдери не змогли стримати тиск одного з лідерів. Гості хоча змогли в кінці матчу три рази потрапити з далекої дистанції, але це було майже втричі менше, ніж у господарів.

Таким чином, впевнена перемога «Київ-Баскета» з рахунком 97:56, для якого вона вже стала 11-й в регулярному чемпіонаті.

Найрезультативнішим гравцем матчу став киянин Джеффрі Гаррет, В його активі 18 набраних очок.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Київ-Баскет» - «Черкаські Мавпи» 97:56 (26: 7, 25:17, 20:19, 26:13)

«Київ-Баскет»: Вашингтон 15о + 9пд, Вудсон 14о + 8пд, Скапінцев 13о + 14пд, Войналовіч 2, Кеффі - старт; Гаррет 18о + 6пд, Томсон 13, Анікієнко 12о + 7пд, Тиртишнік 10, Іванов

«Черкаські Мавпи»: Максвелл 16о + 6пд, Дугат 10, Кольченко 7, Конате 4, Ткаченко 1 - старт; Приймак 10, Хемілтон 8, Попов, Первіс, Бондаренко, Токовенко.

«Київ-Баскет» наступний матч зіграє 4 грудня вдома проти «Будівельника», «Мавпи» в цю ж дату гратимуть в «Тернополі».