Сьогодні 0

«Київ-Баскет» вдома розбив «Хімік»

Столична команда домінувала над суперником у другій половині матчу
31 жовтня 2021р. 19:21

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги «Київ-Баскет» виграв у южненского «Хіміка» з рахунком 102: 64.

Матч команди почали результативно, і жодна з них не відпускала іншу в відрив. Все змінилося в другій чверті, коли «Хімік» почав рідше реалізовувати свої моменти, а кияни продовжували регулярно потрапляти в кільце. На велику перерву підопічні Айнарса Багатскіса пішли з відривом +10.

На початку третьої чверті «Київ-Баскет» зробив відрив 8: 0, після чого впевнено тримали суперників на відстані в 18-20 очок.

В останній десятихвилинці «Київ-Баскет» продовжив збільшувати відрив за рахунок швидких атак і довів суперника до відчаю, адже по іншому таку гру в захисті складно пояснити. За підсумками матчу кияни перемогли з відривом в 38 очок.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Київ-Баскет»-« Хімік »102:64 (24:22, 25:17, 21:13, 32:12)

«Київ-Баскет»: Вудсон 14 + 6 підбирань, Кеффі 10, Вашингтон 18, Ковальов 2, Скапінцев 16 + 7 підбирань - старт; Томсон 18 + 8 передач + 4 перехоплення, Гаррет 12 + 10 підборів, Тиртишнік 12, Іванов 0

«Хімік»: Спенсер 11, Джонс 15, Ковляр 2, Антипов 4 + 5 підбирань, Міроненко 0 - старт; Едвін 17, Козак 9, Морріс 6, Сорочан 0, Рябчук 0, Завадський 0