Головний тренер « Прометея » - про наступне суперника в ЛЧ: « У них найкраща хімія серед всіх учасників кваліфікації »
Лідер « Прометея »: « Приїхали сюди, щоб пройти кваліфікацію, так що це буде нещадна бійня »
Ді Джей Стефенс розповів, за рахунок чого вдалося перевернути хід гри проти « Левскі »
![Лідер « Прометея »: « Приїхали сюди, щоб пройти кваліфікацію, так що це буде нещадна бійня »](/upload/resize_cache/iblock/91e/916_537_2/91e65b8a3ab7754dc6e0c7b090cd600b.jpg.webp)
Фото: прес-служба СК « Прометей »
Один з лідерів « Прометея » Ді Джей Стефенс прокоментував перемогу над « Левскі » в кваліфікації Ліги чемпіонів, А також розповів про настрої команди на наступні матчі. Слова гравця призводить прес-служба турніру:
« Ми почали дуже мляво. Чи не заперечую, ми не грали з великою енергією. « Левскі » робив все, що хотів, в першій чверті. Після цього тренер поговорив з нами, і ми почали грати в свій баскетбол.У нас дійсно хороша команда. Ми зберегли більшу частину гравців з минулого сезону, додали кілька відмінних баскетболістів. Нам просто потрібно бути агресивними в захисті і закидати легкі окуляри у відривах.
Зараз ми зосередимося на « Опаве ». Всі приїхали сюди, щоб пройти кваліфікацію, так що це буде нещадна бійня ».
Проти « Левскі » Стефенс набрав 11 очок.
У наступному раунді кваліфікації « Прометей » зіграє проти « Опави ». Головний тренер української команди напередодні зазначив зіграність чеського колективу.