Вчора 0
Сьогодні 0

Лінь допоміг «Сакраменто» обіграти «Лейкерс», Михайлюк набрав два очка в матчі з «Індіаною»

Українці провели результативні матчі в НБА
Олексій Лінь (ліворуч) захищається проти Леброна Джеймса (праворуч) / фото - yahoo.com

Український центровий «Сакраменто» Олексій Лінь в матчі регулярного чемпіонату НБА проти «Лейкерс», переможець якого визначився лише в третьому овертаймі, допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 141: 137.

Лінь вийшов в стартовій п'ятірці і набрав 12 очок, за майже 37 хвилин ігрового часу. Центровий також записав в свій актив 8 підбирань.

Інший представник України в НБА - атакуючий захисник «Торонто» Святослав Михайлюк - набрав два очка в матчі проти «Індіани» (114: 97).

Михайлюк провів на майданчику 17 хвилин. Українець не реалізував жодного триочкового з трьох викинутих.

У недавньому матчі проти «Портленда» Олексій Лінь набрав 12 очок.