Лукашов: «Лень і Михайлюк – талановиті хлопці. Вони здатні допомогти Україні у найближчих матчах»

Розігруючий – про головних зірок збірної України
Лукашов: «Лень і Михайлюк – талановиті хлопці. Вони здатні допомогти Україні у найближчих матчах»
Фото: ФБУ
Розігруючий збірної України з баскетболу Денис Лукашов в інтерв'ю YouTube-каналу «Час баскетболу» поділився враженням від партнерів по команді Олексія Леня і Святослава Михайлюка. Також баскетболіст впевнений, що ці гравці зможуть допомогти національній команді у найближчих матчах.

У нас немає сумніву, що вони талановиті. Вони багато можуть виконувати на майданчику, але у них останнім часом було трохи ігрової практики, їм потрібно повернутися в цей ігровий ритм і десь адаптуватися до європейського баскетболу.

Ця адаптація триває, але ми віримо, що вони зможуть показати, на що здатні і допоможуть нам з Італією, Ісландією і на Євробаскеті.

Про те, що вони дали команді, поки рано говорити, тому що ми ще підлаштовуємося один під одного. Але і суперники про них знають і готуються на них, знаючи, що це гравці НБА, гравці високого класу.

Ті ж гравці збірної Фінляндії грали дуже близько до Леня і Свята, намагалися навіть не дозволити їм отримувати м'яч. Це зміщує акценти в захисті і в той же час дає простір іншим гравцям.


Нагадаємо, що 24 серпня збірна України проведе кваліфікаційний матч на ЧС-2023 проти збірної Італії. Це протистояння в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT. Початок о 18:30.

Головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс розповів, як українці повинні зіграти з італійцями, щоб перемогти.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: