09:10
Настільний теніс. Setka Cup
09:20
Mobil 1 The Grid

На аукціон виставлена легендарна майка Майкла Джордана

У ній легендарний баскетболіст зіграв в першому фінальному матчі серії НБА проти «Юти»
11 серпня 10:10
На аукціон виставлена легендарна майка Майкла Джордана
Майкла Джордан / Фото: Twitter
У шанувальників Майкла Джордана буде унікальна можливість придбати одну з найцінніших реліквій зірки НБА. Вже у вересні майка з 23 номером, в якій Майкл зіграв в першому фінальному матчі серії НБА 1998 року проти «Юти», буде продана на аукціоні. Повідомляє infobae.

Аукціонний будинок Sotheby's почав віртуальні торги, за допомогою яких він сподівається зібрати не менше 5 мільйонів доларів. Однак варто очікувати, що ця ціна ще підніметься.


Баскетболіст в першому матчі відіграв 45 хвилин, що стало для нього найтривалішим часом проведеним на майданчику у всіх зустрічах фінальної серії. У цій майці Джоржан набрав 33 очка, але незважаючи на таку результативність, перемога дісталася «Юті» з рахунком 88:85.Слід пам'ятати, що на сьогоднішній день рекорд аукціону спортивного предмета належить Дієго Марадоні. У травні цього року футболка аргентинця, в якій він зіграв в першому таймі проти Англії на чемпіонаті світу 1986 року, досягла майже 9,3 мільйона доларів. Це абсолютний рекорд одягу, яка продавалася на аукціонах! 

Однак фахівці вважають, що майка Джордана може за ціною перевершити футболку Марадони. Всі згодні з тим, що найцінніша майка колишнього баскетболіста — та, яку він використовував в шостий грі проти «Юта Джаз» в 1998 році. Тоді Майкл набрав останні два очка за п'ять секунд до завершення основного часу.
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: