Сьогодні 0

Неймовірний Коупленд допоміг «Крівбасу» нанести першої поразки «Київ-Баскету»

Американський легіонер набрав 46 очок
03 жовтня 2021р. 17:18

«Крівбасс» в овертаймі обіграв «Київ-Баскет» в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

Команди йшли впритул на протязі перших двох чвертей, проте в третій гостям вдалося спорудити відрив в «+14». У заключній десятихвилинці «Крівбасс» проявив характер, зрівнявши рахунок - 68:68 - такі цифри були на табло за кілька хвилин до закінчення матчу.

За 5 секунд фінальної сирени за рахунку 74:72 на користь «Київ-Баскета» господарі заробили два штрафні кидки, які не реалізував Латковіч, Проте гравці «Крівбасса» виграли підбір і знову отримали право на два штрафних - їх закинув Анікієнко і перевів матч в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці результат зустрічі на користь господарів вирішив американський легіонер Коупленд, Який закинув два триочкових, а всього в матчі він набрав 46 очок.

Таким чином, «Крівбасс» після розгромного поразки в стартовому турі від «Миколаєва», добув другу перемогу поспіль. «Київ-Баскет» ж зазнав першої поразки в сезоні.

Суперліга. Регулярний чемпіонат :

«Крівбасс» - «Київ-Баскет» 88:85 ВІД (18:19, 21:19, 9:24, 26:12, 14:11).

«Крівбасс»: Коренюк 16 + 7 підбирань, Коупленд 46, Артамонов 2 + 7 передач, Попович 7, Полайт Дж 4 + 11 підборів - старт, Бондарчук 0, Старцев 0, Фролов 0, Латковіч 7 + 9 підбирань, Мотлі 6.

«Київ-Баскет»: Томсон 15 + 6 підбирань, Вудсон 16 + 5 підбирань, Войналовіч 7, Вашингтон 3, скапінців 4 - старт, Кеффі 7 + 5 передач, Гаррет Дж 12 + 8 підборів, Анікієнко 11 + 6 підбирань, Тіртішнік 0, Ковальов 10.