06:00
Тримай ляща
06:50
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 6. Валлелунга (Італія)

Офіційно. Южненський «Хімік» зник з баскетбольної мапи України

Однак команда з одеської області має намір подати заявку на участь в Суперлізі
Офіційно. Южненський «Хімік» зник з баскетбольної мапи України
«Хімік» / Фото - ФБУ
Президент «Хіміка» та голова Одеської обласної федерації баскетболу Сергій Назаренко в інтерв'ю прес-службі ФБУ розповів про майбутнє южненського клубу.

«Можу сказати, що сьогодні южненский «Хімік» фактично припинив своє існування по ряду причин. Але без баскетболу наша область не залишиться – ми найближчим часом підготуємо лист і будемо подаватися як збірна Одеської області. Основою командою буде одеська БІПА. Відповідно назва команди планується – Біпа-Одеська область. За підсумками зустрічей в обласній адміністрації Одеській районній адміністрації прийнято таке рішення».


«Частково фінансування вже знайдено плюс ми продовжуємо пошуки спонсорів. Одеська область завжди вважалася спортивним регіоном, а зараз так вийшло, що в ігрових видах спорту фактично залишився тільки один футбольний клуб. Тому було прийнято рішення допомогти зробити баскетбольну команду. Сподіваємося, у нас все вийде».


Чи планується команда для виступів в Суперлізі або мова йде про Вищу лігу?

«Це команда Суперліги. Вищу лігу ми потягнули без питань «Хіміком» або Біпа, але зараз мова йде саме про команду Суперліги. Поки спільними зусиллями шукаємо спонсорів, об'єднуючи зусилля і в Одесі, і в Южному, і в інших містах регіону».


Нагадаємо, вісім клубів підтвердили свою участь в наступному сезоні Суперліги.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: