11:55
live
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Галичанка-ЗУНУ - Прометей. Пряма трансляція
11:25
Змішані єдиноборства. Combate Global 24

Предлставітелі FIBA Europe прибули в Україну, щоб обговорити проведення Євробаскету-2025

Функціонери пробудуть в Україні два дні
Предлставітелі FIBA Europe прибули в Україну, щоб обговорити проведення Євробаскету-2025
Фото: ФБУ

Генеральний директор FIBA Europe Properties Моніка Пухнер та глава відділу змагань Любомир Мандіч прибули в Україну і разом з керівництвом ФБУ зустрінуться з представниками центральної влади та місцевої влади у Львові та Києві.

Перебуваючи у Львові представники FIBA Europe вже зустрілися з керівництвом Львівської ОДА і міським головою Андрієм Садовим.

Також гості біля «Арени-Львів» відвідали місце, де побудують мультифункціональну арену, на якій Україна планує прийняти Євробаскет-2025.


18 січня представники FIBA Europe зустрінуться з керівництвом Офісу президента України, Міністерства молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації та Федерацією баскетболу України, де їм нададуть гарантії на проведення чемпіонату Європи.

У Києві гості відвідають місце, де побудують нову мультифункціональну арену. Потім запланована інспекція членами комісії FIBA Europe умов проживання в готелях столиці.

Нагадаємо, рані президент федерації баскетболу України Михайло Бродський заявив, що арени будуть побудовані, навіть якщо країна не отримає Євробаскет-2025.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: