15:05
Монстр Джем
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Президент «Харківських Соколів»: «По закінченню війни команда буде боротися за найвищі місця у Суперлізі»

Чебишев заявив, що даний сезон команда пропустить
27 вересня 13:59
Президент «Харківських Соколів»: «По закінченню війни команда буде боротися за найвищі місця у Суперлізі»
Фото: sokoly.club

Президент «Харківських Соколів» Сергій Чебишев підтвердив інформацію про те, що команда не гратиму у наступному сезоні Суперліги:

Насправді я маю підтвердити це. «Харківські Соколи» не братимуть участь у сезоні 2022/2023. Це було складне рішення, я навіть спочатку заявляв на зустрічі керівників клубів перед сезоном, що ми спробуємо зібрати команду для Вищої ліги, але і від цієї ідеї ми відмовились. На це є кілька причин.

По-перше, інфраструктурно та відносно свого положення Харків не може бути нормальною тренувальною базою. Багато залів зруйновано, інші в дуже поганому стані, і ми зовсім не розуміємо, чи будуть вони опалюватись взагалі в зимовий час.

По-друге, це люди. Ми гадали, що зможемо знайти наших молодих хлопців, які захищатимуть честь міста та заразом набиратись досвіду у матчах ліги. Проте це виявилось дуже важко. Ми не змогли знайти навіть місцевих юнаків, яких би змогли залучити.

По-третє, це кошти. Хай їх і треба було б набагато менше на Вищу лігу, ніж на Суперлігу. Проте ми розставили пріоритети, і вони зараз направлені на перемогу у війні.

Так, у нас була пропозиція допомоги від Прометея, за що я щиро вдячний Володимиру Дубінському. Окрім цього, я особисто розмовляв з обласним керівництвом Полтави, яке пропонувало нам місце для тренувань. Однак все це для нас було незрозумілим з точки зору взагалі важливості і необхідності команди саме в цей час для Харкова. Повірте, ми неодноразово піднімали це питання навіть на рівні керівництва міста та області, спонсорами та меценатами. І всі як один говорять: команда обов'язково має бути, але після нашої перемоги. Тому ми прийняли таке не зовсім приємне зараз рішення. 

Повернувшись до минулого сезону, я хочу подякувати всій команді та тренерському штабу за чудовий сезон, командну хімію та результат. Це дійсно було дуже видовищно, а результат один з найкращих в історії харківського баскетболу взагалі. 

Особисто хочу відзначити роль Валерія Плеханова у цих результатах, я вдячний йому за все и бажаю успіхів у його амбіційному проєкті з «Будівельником». Так само дякую всім гравцям, що радували харків'ян перемогами!   

Чи уявляєте собі вже життя після війни. Бачите в ньому «Соколів»?

Я ще раз наголошую, ми неодноразово спілкувались з усіма нашими партнерами та меценатами, які останнім часом підтримували наш клуб, як і з керівниками міста Харкова та області. І кожен з них готовий підтримувати клуб ще більше одразу після нашої перемоги. 

«Харківські Соколи» вже міцно увійшли до екосистеми міста, і їхнє існування не залежить від мене або якогось спонсора. Вони будуть існувати так чи інакше. Потрібно лише перемогти. 

І я вам обіцяю, що по закінченню війни ми ще не встигнемо остаточно відбудувати всі зруйновані спортивні зали, а «Харківські Соколи» будуть вже боротися за найвищі місця у Суперлізі!

Склад Суперліги на сезон-2022/23.

Джерело: sokoly.club Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: