«Прометей», незважаючи на провал в першій чверті, знищив «Запоріжжя»

Ця 11 поспіль перемога команди Ронена Гінзбурга в Суперлізі
04 листопада 2021р. 19:48

«Прометей» розгромив «Запоріжжя» в матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

Господарі провалили першу чверть, проте вже до кінця другої зуміли зрівняти рахунок. Ключовий в поєдинку стала третя десятихвилинка, яку «Прометей» виграв 29: 6! Після цього результат поєдинку було вирішено.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Крістофер Доу, Який набрав 24 бали. У «Запоріжжя» 16 очок на рахунку Олександра Сізова.

Як підсумок - 11 поспіль перемога «Прометея» в Суперлізі. У «Запоріжжя» перервалася двухматчевая переможна серія, проте команда продовжує перебувати в зоні плей-офф.

Суперліга. Регулярний чемпіонат :

«Прометей» - «Запоріжжя» 91:63 (17:25, 25:16, 29: 6, 20:16)

«Прометей»: Бєліков 14, Харрісон 11 очок + 5 підбирань, Еванс 9 очок + 9 підбирань, Білан 8 - старт; Доу 24 очка + 14 підборів + 3 передачі, Кеннеді 15 очок + 5 підбирань + 5 передач, Липовий 5, Петров, Мішула.

«Запоріжжя»: Сизов 16 очок + 5 підбирань, Джозеф 13 очок + 5 підборів, Френсіс 12 очок + 9 підбирань, Максвелл 4, Морозов - старт; Удрас 13, Соколенко 3, Міхєєв 2, Титов, Мальчевський