Сьогодні 0

«Прометей» в драматичному матчі переміг «Війсмі» і вийшов в Фінал чотирьох ЛЕБЛ

Українці показали свою найгіршу гру в сезоні
03 квітня 2023р. 20:41

У третьому матчі чвертьфінальної серії Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги український «Прометей» вирвав перемогу у «Війсмі» з рахунком 59:57.

Знекровлений травмами своїх лідерів Кеннеді і Агади «Прометей» у другому матчі поспіль проти «Війсмі» знову погано кидав триочкові – реалізація 10,3%. При цьому, команді допоміг Балвін, який оформив дабл-дабл – 18 очок і 12 підбирань. Чеський центровий відмінно вигравав протистояння під кільцями і завдяки цьому «Прометей» продовжував залишатися в грі.

У четвертій чверті «Прометей» зрівняв рахунок, а потім вийшов вперед. У кінцівці українській команді вдалося добре відіграти в захисті і виграти матч.