Сьогодні 0

Прометей в драматичному матчі виграв у «Хапоеля»

Команда зі Слобожанського перевела серію плей-ін у третю гру
25 січня 2022р. 21:34

У Запоріжжі в рамках другого матчу серії плей-ін Ліги чемпіонів FIBA слобожанський «Прометей» в овертаймі переміг «Хапоель» з Єрусалиму з рахунком 82:79.

Після першого матчу, де «Прометей» постійно поступався ізраїльтянам, особливо в кидках із-за дуги, в цьому матчі команди довго йшли ніздря в ніздрю. У перших двох чвертях жодна з команд не йшла на перерву з будь-якою перевагою.

Багато що змінилося в третій чверті, коли «Прометей» кілька разів помилився в атаці з нагальними кидками. До того ж, легіонери українського клубу часто сперечалися з арбітрами, за що каралися технічними фолами. «Хапоель» впевнено збільшив перевагу до +7.

У четвертій десятихвилинці багато йшло за планом ізраїльтян, але тривало це до останніх двох хвилин, коли гравці «Прометея» за активної підтримки публіки пішли вперед і зрівняли рахунок.

У овертаймі українська команда виглядала свіжіше і краще. «Хапоелю» вдалося зрівняти рахунок майже перед завершенням п'ятихвилинки, але за 1 секунду до сирени Доу закинув фантастичний триочковий і вирвав перемогу.

Ліга чемпіонів. Плей-ін.

«Прометей» - «Хапоель» 82:79 ОТ (20:20, 16:16, 17:24, 22:15, 7:4) Рахунок в серії: 1:1