Вчора 0
Сьогодні 0

«Прометей» видав крутий дебют в Лізі чемпіонів, але на останній секунді програв «Тенеріфе»

Підопічні Ронена Гінзбурга поступилися фавориту групи
06 жовтня 2021р. 21:06

Чемпіон України «Прометей» провів дебютний матч в груповому етапі Ліги чемпіонів, поступившись іспанському «Тенеріфе».

На старті матчу «Прометей» за собою повів Сидоров, Який закинув кілька триочкових і не дозволив гостям заволодіти перевагою. Більш того, першу чверть виграли саме підопічні Ронена Гінзбурга - 19:18.

У другій десятихвилинці слобожанцам вдалося ще більш вдало виступити, організувавши собі відрив «+9» - включилися зоряні легіонери «Прометея», серед яких особливо виділявся Харрісон.

На жаль, вже через чотири хвилини третьої чверті від переваги «Прометея» нічого не залишилося. Команда Гінзбурга не зуміла стримати фіна Саліна, Дозволивши йому реалізувати 6 триочкових. Як підсумок - чверть була програна з рахунком 4:26, а на табло світилися невтішні для господарів - 47:58.

У заключній десятихвилинці дві поспіль «трішки» від Петрова, А також неймовірний Харрісон дозволили «Прометею» повернутися в гру. Кінцівка матчу видалася вогненної, а його результат вирішив точний триочковий кидок канадського легіонера «Тенеріфе» Дурнекемпа на останній секунді основного часу.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став розігруючий гостей Салін, Який набрав 33 очка. У «Прометея» 22 бали на свій рахунок записав Харрісон.

В іншому матчі групи А «Людвігсбург» обіграв «Сассарі».

Ліга чемпіонів. Група А. 1-й тур :

«Прометей» - «Тенеріфе» 70:73 (19:18, 24:14, 4:26, 23:15)

«Прометей»: Харрісон 22, Дау 12 + 5 підборів, Сидоров 10 + 3 передачі, Еванс 4, Стефенс 0 + 7 підбирань + 3 передачі - старт, Білан 10 + 6 підборів, Петров 8 + 5 підбирань, Кеннеді 4 + 7 підбирань, Бєліков 0, Лукашовий