Сьогодні 0

«Прометей» завдяки «трішці» з фолом від Доу вирвав перемогу у «Унікахі»

Чемпіон України зміг «дотиснути» іспанську команду
08 лютого 2022р. 21:15

Чемпіон України «Прометей» в дебютному матчі в рамках другого раунду Ліги чемпіонів на домашньому майданчику вирвав перемогу у іспанській «Унікахі» з рахунком 70:69.

З найпершої чверті господарі взяли ініціативу в свої руки і контролювали хід поєдинку аж до четвертого відрізка. У заключній чверті гості змогли зробити вражаючий камбек. Здавалося, що іспанці заберуть матч, але за 7 секунд до кінця Доу реалізує фантастичний триочковий з фолом, після чого впевнено реалізує штрафний кидок, вирвавши, таким чином, перемогу для «Прометея».

Варто відзначити, що гравці «Унікахі» були точніше з ближньої дистанції (47% проти 37%), але баскетболісти «Прометея» точніше реалізовували кидки через дуги (33% проти 27%). Іспанці також зібрали більше підборів (44 проти 39), а українці віддали більше результативних передач (16 проти 12).

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник «Унікахі» Даріо Брісуела, який набрав 24 очка.