Стефенс: «Намагатимемося фінішувати в регулярному сезоні Єврокубку на першому місці в групі»

«Прометей» виграв 17 матчів поспіль
Стефенс: «Намагатимемося фінішувати в регулярному сезоні Єврокубку на першому місці в групі»
Фото: Прометей

Гравець «Прометея» Ді Джей Стефенс прокоментував результат матчу з «Калев/Крамо»:

Напружена, близька гра. Ми знали, що «Калев» добре грає, що гратиме жорстко. В Естонії ми їм програли. Це єдина наша поразка в Латвійсько-Естонській лізі. Тож ми виходили на майданчик виграти цей матч. По ходу гри ми вели 20 очок, добре грали, потім, я вважаю, трохи розслабилися і дозволили «Калеву» повернутися в гру і нас наздогнати. Цим ми зробили гру цікавішою, звичайно, але зрештою пішли з майданчика переможцями.

Сьогодні ти реалізував п'ять триочкових. Чи задоволений своєю грою?

Відчуваю, що можу грати краще. Однак звісно, це добре, коли забиваю. Я вважаю, це важливо. І ми всі можемо влучати з-за дуги, втім, час від часу маємо вдалі ігри з хорошим відсотком, іноді не дуже вдалі. Гадаю, ми стаємо кращою командою, коли я забиваю свої кидки, я допомагаю команді таким чином. 

Нещодавно ти мав ушкодження. Як почуваєш себе зараз? 

Воно все ще непокоїть. Все ще маю забій в області лівих ребер. Щодня приймаю протизапальні та знеболювальні ліки, адже досі відчуваю біль. Але мені платять за те, що я граю в баскетбол, ми мали виграти попередні матчі, тож я був потрібен команді.

Наразі у «Прометея» 17 перемог поспіль, 6 перемог поспіль в Єврокубку. Ви не програєте уже два місяці. Що скажеш про цей результат? Ти задоволений?

Це досить добре досягнення. Однак ми не можемо бути задоволеними нині, оскільки нам ще лишається багато грати. Звісно, ми намагатимемося фінішувати в регулярному сезоні Єврокубку на першому місці в групі. Для цього ми маємо продовжувати перемагати. Так само і в Латвійсько-Естонській лізі ми постараємося виграти якомога більше матчів, щоб теж завершити регулярку на першому місці. І після того спробувати здобути чемпіонство. 

Наступну гру «Прометей» проведе проти «Цедевіта Олімпія» в Каунасі. Що можеш сказати про наступну гру?

Це буде велика гра для нас, оскільки ми перемогли їх на їхньому майданчику, а цей матч гратимемо не на нашому паркеті. Тож ми маємо вийти на гру максимально готовими. Якщо не помиляюся, вони мають нових гравців або дещо змінили в своїй грі, адже виграли кілька матчів.  Ми знаємо, що це буде важка гра. Але гратимемо в свою гру – контролювати темп, а потім його нарощувати, щоб отримувати перевагу в транзитному нападі, будемо просто грати в наш баскетбол. І тоді нам усе вдасться.

Нагадаємо, що FIBA розгляне рекомендації МОК щодо допуску росіян до турнірів.

Джерело: prometeybc.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: