«Тернополь» в битві аутсайдерів програв «Одесі»

Команда Забірченко погано почала матч, що відбилося на підсумковому результаті
31 жовтня 2021р. 17:24

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги «Тернополь» будинку поступився «Одесі» з рахунком 67:75.

Одесити активніше почали матч, зробивши ривок о 10: 2, а за підсумками десятихвилинки їх відрив становив уже 12 очок.

У другій чверті «Тернополь» почав краще захищатися і перед великою перервою дозволив «Одесі» збільшити відрив всього на 2 очка - 30:44.

У третій чверті «Тернополь» почав скорочувати відставання, пішовши на останню перерву з -8.

В останній чверті «Тернополь» двічі підбирався до «Одесі» на відстань 4-5 очок, але гості не дозволили їм підібратися до себе в щільну.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Тернополь» - «Одеса»67:75 (13:25, 17:18, 22:17, 15:15)

«Тернопіль»: Бояркін 9 + 5 передач, Фурстінгер 11 + 5 передач, Долежай 8, Головчик 0, Дашич 16 + 10 підбирань - старт; Кларк 15, Сандул 6, Луценко 2, Місяць 0, Боднар 0

«Одеса»: Леймоніс 11, Агафонов 13, Келлісон 25, Фіцпатрік 4, Носков 8 + 12 підбирань - старт; Лауріс 9, Ткачук 3, Балабан 2, Новіков 0, Марченко 0