Топовий французький клуб розпочав гуманітарну ініціативу на підтримку України

«Бург» хоче допомогти українцям пережити непросту зиму
07 грудня 2022р. 15:27
Топовий французький клуб розпочав гуманітарну ініціативу на підтримку України
Фото: Прометей

У день гри в рамках Єврокубку у Франції «Прометея» з БК «Бург» французький клуб і його благодійний фонд Think JL розпочали масштабну гуманітарну акцію з метою підтримки людей в Україні і, зокрема, на Дніпропетровщині, звідки родом БК «Прометей».

На присвяченій цій події прес-конференції організатори акції, зокрема, відзначили, що «Прометей» є символом супротиву і стійкості через спорт, а також зізналися, що ця ідея у них виникла відразу після жеребкування Єврокубка.

Пожертви можна робити онлайн через сайт або соцмережі БК «Бург», і оффлайн на іграх клубу. Зібрані кошти буде витрачено на придбання необхідних українцям речей: генераторів електроенергії, обігрівачів і теплих ковдр, які передадуть до України у співпраці з нашим клубом. Збір коштів триватиме до 1 березня. Однак щоб не затягувати з передачею таких необхідних узимку речей, перша партія гуманітарної допомоги поїде до України в середині січня. Другу частину допомоги французи планують передати 15 березня – у день нашої домашньої гри з «Бургом».

Нагадаємо, що «Бург» обіграв «Прометей» у овертаймі.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

Прометей

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: