Вчора 0
Сьогодні 0

Україна без шансів програла Туреччині

Команда Багатскіса провела перший контрольний матч

У Стамбулі чоловіча збірна України в рамках товариського турніру програла Туреччині з рахунком 70:96.

Господарі матчу з першої чверті заволоділи ініціативою і краще виглядали в перших трьох чвертях. У фінальній десятихвилинці Туреччина дозволила Україні зіграти на рівних.

Головною проблемою України в матчі стали триочкові кидки – чотири попадання з 16 за матч. Реалізація суперника з-за дуги склала 11 з 22 триочкових.

Найрезультативнішим українським гравцем став Артем Пустовий – 16 очок, у Святослава Михайлюка – 12 очок, а у Богдана Близнюка – 10 балів.

Туреччина – Україна 96:70 (25:12, 24:17, 26:19, 21:22)

Україна: Сидоров 6, Михайлюк 12 – 6 втрат, Близнюк 10, Скапінцев 4, Пустовий 16 + 6 підбирань – старт; Санон 6 – 6 втрат, Ткаченко 3, Войналович 0, Герун 3, Крутоус 0, Лукашов 4, Бобров 6

Нагадаємо, Олексій Лень до сих пір не приєднався до збірної України.