Вчора 0
Сьогодні 0

Україна в кінцівці матчу поступилася Іспанії

Українці мали шанс вирвати перемогу, але промахнулися

В останньому матчі першого кола кваліфікації чемпіонату світу-2023 збірна України в Ризі програла Іспанії з рахунком 76:77.

У першій чверті українці включили потужний пресинг в захисті і краще за суперників реалізовували свої моменти. Коли в кінцівці відрив синьо-жовтих склав 5 очок, то тренер Іспанії взяв тайм-аут, після якого іспанці заграли швидше, завдяки чому вирівняли хід матчу як на табло, так і на паркеті.

У другій чверті збірна України втратила свою впевненість через що іспанці заграли краще, але їх, як і українців, підводила реалізація.

Після великої перерви українці знову нав'язали супернику рівну гру не лише в цифрах на табло, але і в ігрових епізодах. Особливо сильно постаралися великі збірної України, що почали знову забирати підбори. Отримавши заряд впевненості підопічні Айнарса Багатскіса вийшли вперед і до останніх двох хвилин матчу вели в рахунку.

Останні хвилини гри стали своєрідними гойдалками переможцем яких стала Іспанія. Відзначимо, що на останніх секундах матчу В'ячеслав Бобров промахнувся з-під щита, що коштувало команді перемоги.