Вчора 0
Сьогодні 0

Україна в останньому контрольному матчі програла Фінляндії

Господарі оформили перемогу лише в овертаймі

У місті Ювяскюля (Фінляндія) збірна України в товариському матчі в рамках підготовки до Євробаскету і кваліфікації ЧС-2023 програла Фінляндії з рахунком 94:97 ОТ.

Цей матч пропустили Віталій Зотов і Андрій Войналович. При цьому, вперше разом зіграли гравці НБА Святослав Михайлюк і Олексій Лень.

Перша половина матчу була рівною і на велику перерву команди пішли при перевазі фінів 47:44.

Після великої перерви Україна зрівняла рахунок і рвонула у відрив з перевагою в 12 очок. Але в четвертій чверті фіни наздогнали українців і перевели матч в овертайм за рахунку – 87:87.

У додатковій п'ятихвилинці Фінляндія відразу повела з рахунком 10:2, але Україна намагалася скоротити відставання, але не вистачило одного триочкового попадання.

Фінляндія – Україна 97:94 ОТ (16:20, 31:24, 15:27, 25:16, 10: 7)

Україна: Близнюк 9 + 6 передач, Лукашов 9, Михайлюк 20 + 5 передач – 5 втрат + 3 перехоплення, Пустовий 6, Лень 4 + 6 підбирань – старт; Санон 13 + 6, Герун 12 + 6 підбирань, Сидоров 8, Ткаченко 6, Бобров 5, Скапінцев 2, Крутоус 0