Сьогодні 0

Вирвали перемогу! Збірна України обіграла Естонію на Євробаскеті-2022

Тепер українці фаворити на вихід з групи
Збірна України / Фото: ФБУ
Збірна України з баскетболу зіграла другий матч на Євробаскеті-2022. Протистояла підопічним Айнарса Багатскіса Естонія.

Перша чверть залишилася за естонцями, які виграли її з рахунком 21:15. Однак уже в другій 10-хвилинці українці потроху почали наздоганяти суперника. На велику перерву команди пішли з рахунком 35:33 на користь Естонії.

У третьому ігровому відрізку команда Юккі Тойяли знову пішла у відрив, до середини чверті естонці вели в 10 очок. Українцям довелося знову скорочувати відрив.

Заключну чверть естонці почали з +5, але наші баскетболісти продемонстрували характер – двічі зрівнювали рахунок, а за 1:03 до закінчення основного часу вийшли вперед – Сидоров закинув переможний м'яч 74:73.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Святослав Михайлюк. Захисник на паркеті провів 34 хвилини і за цей час набрав 18 очок, зробив 4 підбирання і 2 передачі.

Чемпіонат Європи. Група С

Естонія – Україна 73:74 (21:15, 14:18, 26:23, 12:18)

Естонія: Раіесте, Сокк, Дорбек, Крііса, Кулламяе, Дрелл, Тасс, Відні, Котсар, Йоесаар, Кітсінг, Нургер.

Україна: Бобров, Близнюк, Герун, Пустовой, Санон, Лень, Зотов, Михайлюк, Скепінцев, Сидоров, Ткаченко, Лукашов.

Наступний матч збірна України проведе 5 вересня проти Італії. Пряма трансляція матчу на телеканалі XSPORT. Початок о 22:00