Вчора 0
Сьогодні 0

Ягупова зіграла свій найкращий матч в сезоні за «Фенербахче»

Лідер збірної України допомогла турецькій команді здобути перемогу в поєдинку Євроліги<br>
Аліна Ягупова / Фото - ФБУ
Капітан жіночої збірної України Аліна Ягупова провела найкращий матч в сезоні за «Фенербахче», який випав на центральне протистояння тижні в жіночій Євролізі проти «Праги».

У матчі лідерів групи «Фенербахче» здобув перемогу в овертаймі з рахунком 82:72, а Ягупова стала кращим гравцем поєдинку.

Відзначимо, що за 40 хвилин і 37 секунд, проведених на майданчику, українка набрала 25 очок (8/12 двоочкових, 2/6 триочкових, 3/4 штрафних), зібрала 3 підбирання, віддала 5 передач, зробила 3 перехоплення та 2 блок-шота при 3 втратах і 1 фолі.

«Фенербахче», завдяки перемозі, піднявся на другий рядок, маючи 3 перемоги в 5 матчах. «Прага» опустилася на четверту позицію з такою ж кількістю матчів та перемог.

Нагадаємо, Ягупова увійшла в першу символічну збірну сезону-2021/22 жіночої Євроліги.