Вчора 0
Сьогодні 0

Збірна України програла Італії та втратила шанси на вихід на чемпіонат світу-2023

До великої перерви рахунок був рівним

Чоловіча збірна України з баскетболу вдруге зіграла з національною командою Італії у рамках відбору на чемпіонат світу-2023.

У «синьо-жовтих» не було права на помилку. Для виходу на планетарний форум українцям потрібно було перемагати у обох іграх, а також сподіватися на поразки Ісландії та Грузії. На велику перерву збірні України та Італії йшли за рівного рахунку – 43:43. Але провальна четверта чверть залишила українців за бортом ЧС-2023.

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація:

Італія — Україна 85:75 (23:21, 20:22, 15:14, 27:18)

Україна: Сидоров 9, Липовий 0 + 5 підбирань, Близнюк 6, Герун 4 + 7 підбирань, Пустовий 11 – старт; Санон 15, Войналович 11, Бобров 10, Лукашов 6, Ковляр 3

Нагадаємо, що заключний матч у рамках кваліфікації чемпіонату світу-2023 «синьо-жовтих» відбудеться 26 лютого. Гру українців з Нідерландами дивіться на телеканалі XSPORT. Початок – о 17:50.