Збірна України програла Хорватії, але вийшла в плей-оф Євробаскету з другого місця

Підопічні Айнарса Багатскіса наступний матч проведуть в Берліні
Збірна України / Фото: ФБУ
Збірна України в рамках п'ятого туру Євробаскету-2022 в групі С програла Хорватії.

Першу чверть команди провели в рівній боротьбі 21:21. А ось вже у другій 10-хвилинці хорватам вдалося зробити непоганий ривок. підопічні Даміра Муломеровіча повели в +12 балів. Однак українці швидко почали виправляти ситуацію. «Синьо-жовтим» до великої перерви вдалося скоротити відставання до трьох очок.

У третій 10-хвилині підопічні Айнарса Багатскіса знову зрівняли рахунок – 67:67. Половину останньої чверті Україна була попереду, але пропустила ривок 0:11, який дозволив хорватам здобути перемогу.

Незважаючи на результат, українці зуміли утримати необхідну різницю для того, щоб залишитися на другому місці у групі.

Найрезультативнішим гравцем став Богян Богданович, який за 36 хвилин проведених на паркеті набрав 27 очок, зробив сім підбирань і три передачі.

У складі збірної України 21 очко набрав Володимир Герун

Хорватія – Україна 90:85 (21:21, 24:21, 22:25, 23:18)

Україна: Лукашов 5, Михайлюк 14 + 5 підборів – 4 втрати, Близнюк 16 + 8 підбирань, Герун 21 + 6 підбирань, Лень 6 – старт; Санон 11, Бобров 8, Пустовий 4, Сидоров, Ткаченко 0, Зотов 0.

В 1/8 фіналу Україна зіграє з командою, яка займе третє місце в групі D. Хто це буде – визначиться після закінчення ігрового дня. Матч відбудеться в Берліні 11 вересня.