06:50
THE FOOTBALL REVIEW
06:50
Спідвей. Гран-прі. Етап 6. Кардіфф

Блашко: «Коли розумієш, що можна боротися за медаль і не вистачає якихось деталей, стає трохи прикро»

Дар’я не проти, якщо літній біатлон стане олімпійським видом спорту
30 серпня 18:49
Блашко: «Коли розумієш, що можна боротися за медаль і не вистачає якихось деталей, стає трохи прикро»
Фото: biathlon.com.ua

Біатлоністка збірної України Дар’я Блашко поділилася думками щодо свого виступу на літньому чемпіонаті світу.

Даша, на літньому чемпіонаті світу, що минув, ти у всіх трьох дисциплінах потрапила до топ-10. Чи задоволена тим, як склався турнір, чи чекала більшого?

Загалом задоволена, але апетит приходить під час їжі. (Сміється) Коли розумієш, що можна боротися за медаль і не вистачає якихось деталей, стає трохи прикро. Але взагалі дуже задоволена турніром, тому що в Рупольдингу зібрався як ніколи дуже сильний склад і в гонках вдалося порівняти себе з лідерами. Так, це літо. Так – ролики. Але, тим не менш, можна було побачити помилки, над якими треба працювати, що ми, в принципі, і зробили.

У тебе сім місяців не було змагальної практики. І тут – одразу три гонки за три дні…

Я б сказала, чотири гонки за три дні.

Так, якщо враховувати кваліфікацію суперспринту.

Досить складно. Суперспринт – дуже цікава гонка, видовищна для вболівальників. Але спортсмену при цьому доводиться двічі на день виходити на старт, а наступного дня бігти ще одну гонку. Тим більше, також таку динамічну, як спринт. Ну а на мас-старті вже всім було важко. Абсолютно всім – було видно неозброєним оком. Але я б сказала, що бігати три дні поспіль завжди непросто – незалежно від того, літо це чи зима.

Як гадаєш, підвищення уваги лідерів до літнього чемпіонату світу – тенденція чи епізод?

На сьогоднішній день, напевно, скоріше епізод. Але якщо IBU працюватиме далі в цьому напрямку, то я не здивуюсь, якщо одного разу літній біатлон зможе стати олімпійським видом спорту. І, мені здається, міг би піти поділ на «літніх» та «зимових» біатлоністів. Хоча при цьому, напевно, знайшлися б і ті, хто біг би і взимку, і влітку. Але це був би хороший досвід – взяти участь в Олімпіаді не раз на чотири, а раз на два роки. (Сміється)

Хитра… ))

(Сміється) Ну, а чому ні? Загалом, літній біатлон – дуже цікавий вид спорту. Та й уболівальникам комфортніше стояти вздовж траси в теплу погоду, хай навіть під дощем, як було в Рупольдингу, ніж мерзнути у 20-градусний мороз.

Головного тренера жіночої збірної задовольнив виступ Блашко на ЛЧС-2022.

Джерело: biathlon.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: