21:10
Змішані єдиноборства. FCFC1 & GBF. Київ. Прем’єра
20:50
Гандбол. Польська Суперліга. МКС Заглембє (Любін) - Галичанка (Львів)

«Ніяких тренувань, я був у військовій частині». Прима розповів, як повернувся з Олімпіади, а через 3 дні розпочалася повномасштабна війна

Артем розповів, що більшість молодих спортсменів залишилися без спорядження через обстріл бази в Чернігові
12 липня 12:38
«Ніяких тренувань, я був у військовій частині». Прима розповів, як повернувся з Олімпіади, а через 3 дні розпочалася повномасштабна війна
Фото: biathlon.com.ua

Біатлоніст збірної України Артем Прима розповів IBU, як змінилося його життя після 24 лютого:

Через три дні після нашого повернення додому з Олімпіади почалася війна, і ніяких тренувань уже не могло бути. Намагався якось підтримувати форму, але я був у своїй військовій частині. І вже звідти мене пустили на перший збір.

Важко сказати, як я буду тренуватися між таборами. Можна бігати по вулицях, тренуватися в спортзалі, а ось кататися на роликових лижах або стріляти неможливо. Коли я був вдома, працівники центру та тренери намагалися розчистити та підготувати хоча б 1-1,5 км траси, щоб діти могли хоч якось тренуватися, адже вони не можуть бігати в лісі, через нерозірвані снаряди та міни, які можуть бути будь-де.

Техніка, яка була в центрі, повністю згоріла. Найбільше від цього постраждали діти та молоді спортсмени, які зберігали там абсолютно все. Що стосується мене самого, то в мене там практично нічого не було, тому моя гвинтівка і більшість лиж не постраждали.

Дмитро Підручний заявив, що тренування можливі завдяки ЗСУ, що боронять нашу країну.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: