22:00
live
Інформаційний марафон
02:40
Баскетбол. Єврокубок. Прометей - Ратіофарм Ульм

Підручний розповів про характер свого пошкодження, отриманого під час підготовки до чемпіонату світу

Капітан збірної України зазначив, що залишився деякий дискомфорт
26 липня 17:59
Підручний розповів про характер свого пошкодження, отриманого під час підготовки до чемпіонату світу
Фото: biathlon.com.ua

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний розповів про своє пошкодження, отримане на підготовчих зборах в Обергофі.

Про збір в Обергофі

Загалом ми їхали працювати і розуміли, для чого ми туди відправляємось: тренуватися, щоб в подальшому представляти нашу державу. Звичайно, одразу як перетнули кордон, незвично було, що літають літаки цивільні, що немає сирен, що немає комендантських годин. У тому плані досить незвично було. А саме перебування закордоном трохи хвилююче, бо кожного дня стежиш за новинами і бачиш це жахіття. Особливо відчули це, коли зранку були на тренуванні, а після відкрили смартфони і побачили, яке жахіття сталося у Вінниці. Уся команда кілька днів була просто шокована. Дуже важко в моральному плані тренуватися там, коли твоя сім’я в Україні. І стежити за тими звірствами, які ця терористична країна витворяла і виробляє далі, на жаль.

Про інші збірні в Обергофі

Була там чеська чоловіча збірна, але з нею ми бачилися лише кілька разів на тренуваннях в робочому процесі. Конкретно я зі спортсменами їхніми не спілкувався. Бачив, що наші тренери з чеськими спілкувалися і чув, що про війну вони також багато говорили. Більше спілкувалися ми з Еріком Лессером, ми мали кілька зустрічей. Маючи можливість, хотів би ще раз йому подякувати за підтримку для нашої країни, надаючи свою сторінку в Інстаграм для поширення інформації. Він зустрів нас в Обергофі досить тепло і ми чимало з ним спілкувалися. Також він провів нам довге тренування на велосипеді, під час якого ми говорили на різні теми. Звичайно, основною темою була війна.

Чесно кажучи, він був досить добре поінформований. Ерік повністю нас підтримує і ніяких сумнівів на чиєму боці бути в нього немає. Ми дуже тепло поспілкувалися і також ще багато чого розповіли. Його підтримка Україні стовідсоткова.

Про особливості збору в Обергофі

В Обергофі, як я думаю всім відомо, є лижна труба. Там можна цілий рік кататися на штучному снігу і ми скористалися цією можливістю. Приділяли увагу катанню на снігу, щоб не забувати, що таке лижі. Це досить хороша практика, коли серед літа є така можливість. Я помітив, що досить багато європейських збірних це практикують. Вони приїжджають в той же Обергоф або посеред літа їздять на льодовики і катаються багато на лижах. Це основне, чим відрізнялася робота в Німеччині від збору в Сянках.

У мене програма відрізнялася від іншої частини команди, бо я пізніше приєднався до тренувального процесу. Не мав змоги вчасно розпочати підготовку з усіма. Втім, я потроху наздоганяю хлопців і вже починаємо входити в змагальний режим. Піднімається інтенсивність тренувань, також піднімаємо швидкість стрільби, піднімаємо пульс на стрільбі. В принципі, теж саме що ми робимо завжди в цей період. У мене близько пів місяця, місяць відставання поки ще є.

Про пошкодження руки в Обергофі

Зі мною сталося падіння на велосипеді. Довелося пропустити один-два дні тренувань. Як зазначив Юрай в інтерв’ю я мав проблеми з правим зап’ястям, був просто сильний забій. Уже зараз, в принципі, тренуюсь як і до падіння. Лише під час певних рухів відчуваю біль.

Відомий календар Кубка світу сезону-2022/23.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: