22:30
live
Інформаційний марафон
00:20
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

«Інцидент через агента фсб крємльова та колаборанта продивуса». Українські боксери покинули чемпіонат Європи через заборону прапору України

В любительському боксі все більше конфліктів
«Інцидент через агента фсб крємльова та колаборанта продивуса». Українські боксери покинули чемпіонат Європи через заборону прапору України
Фото: ФБУ

Юніорська збірна України відмовилася від виступу на чемпіонаті Європи в Італії, де українцям заборонили виступати під синьо-жовтим прапором:

Юніорська збірна України з боксу покинула чемпіонат Європи!

Таке рішення було прийнято нашою командою після того, як IBA не дозволили збірній України змагатися в італійському Монтезільвано під національним прапором.

Цей інцидент був навмисне створений агентом ФСБ Умаром Кремльовим та колаборантом Володимиром Продивусом, за для відбілювання репутації і створення видимості того, що Продивус захищає інтереси України. Спочатку IBA, у якій Володимир Продивус є віце-президентом, ухвалили цю скандальну заборону, а потім вже цей самий віце-президент виступив як захисник українських боксерів.

Наша збірна, Національний Олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство закордонних справ та Федерація боксу України висловлюють свій протест проти неприпустимих та образливих рішень IBA, які оскверняють честь України.

Для наших боксерів честь України важливіша, ніж медалі з рук ворогів та зрадників!

Слава Україні!

Нагадаємо, що права рука президента IBA умара крємльова володимир продивус засудив вимогу виступу українців під прапором міжнародної боксерської асоціації.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: