16:45
TOTAL COMBAT
16:00
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Сербія - Франція

Ломаченко: «Кожен день я молюся за Україну, за народ. Молюся, щоб зупинити війну»

Василь прилетів в США з наміром стати абсолютним чемпіоном світу
Ломаченко: «Кожен день я молюся за Україну, за народ. Молюся, щоб зупинити війну»
Василь Ломаченко / Фото: boxingscene

Екс-чемпіон світу в трьох дивізіонах Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) після прильоту в США розповів про бажання стати абсолютним чемпіоном світу та про війну в Україні.

«Я підготувався до цього моменту, і мені потрібен цей шанс. Мені потрібен бій за абсолютне чемпіонство. Я хочу стати абсолютним чемпіоном світу.

Кожен день я молюся за Україну, за народ. Молюся, щоб зупинити війну. Коли я повернувся в Україну, думаю, це було на другий день війни, ваша свідомість змінюється, оскільки ви бачите інше життя. Ніхто не міг зрозуміти, що сталося в той день. Це дуже погано. Погано для всього світу».

Нагадаємо, раніше Ломаченко прилетів в Лос-Анджелес, перебуваючи в гарному настрої.

Як раніше повідомляли промоутери, для наступного бою Ломаченко зарезервували дату 22 жовтня. Бій з Українцем хоче провести абсолютний чемпіон світу Девін Хейні.

Однак, в поєдинку Ломаченко – Хейні є третя зацікавлена сторона – Джордж Камбосос. У австралійця є право на першочерговий реванш з Девіном і його планують провести в жовтні.

Відзначимо, що Хейні виступає категорично проти реваншу, оскільки вважає, що ще в першому поєдинку переграв суперника за всіма статтями.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
17 серпня 2022р. 09:53
Уродец

X-Video: