Вчора 7
Сьогодні 4
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

«Помолився з ФСБшнікамі?». Ломаченко остаточно поховав свою репутацію для українських фанатів

Кількість хейту в соцмережах у боксера зашкалює
02 грудня 2022р. 23:28
«Помолився з ФСБшнікамі?». Ломаченко остаточно поховав свою репутацію для українських фанатів

2 грудня Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра в Києві була зареєстрована як монастир у складі ПЦУ, внаслідок контррозвідувальних заходів в рамках системної роботи СБУ з протидії підривної діяльності російських спецслужб в Україні.

В цей же день екс-чемпіон світу в трьох дивізіонах Василь Ломаченко (17-2, 11 КО) опублікував пост з геолокацією Лаври, в коментарях до якого колись популярного боксера знищили його ж фанати:

Відзначимо, що це далеко не перший подібний пост Василя Ломаченко, якого вже перестали підтримувати навіть «колеги по цеху».

 

Женя Євдокимова
Рейтинг:
(Голосів: 11)

Коментарі 15

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
4 грудня 2022р. 23:30
Вася ты дурак?
7 грудня 2022р. 09:32
Да. И это очевидно. 8)
4 грудня 2022р. 14:16
Спаси Господь Василія Ломаченка! Церква була і буде. А політиків, які намагаються з нею боротися чекає незавидна доля. Бог поруганий не буває!
7 грудня 2022р. 09:30
Сочувствую людям, которые не знают разницы между Богом и церковью. ;)
4 грудня 2022р. 12:26
Командир Білгород-Дністровського батальону територіальної оборони бажає бачити тебе, Василю, на службі, де ти вже півроку на з'являвся, хоча в лавах особового складу ти рахуєшся, займаєш місце якогось справжнього воїна.

В понеділок щоб був на ранковому шикуванні, дармоїд!
4 грудня 2022р. 15:34
Гавно, ти василь.
4 грудня 2022р. 08:39
Богохульник,продал Украину что-ли.
4 грудня 2022р. 08:07
Дешёвая заказная статейка.
4 грудня 2022р. 06:47
Простенькая показушная пиар-акция. Кто хочет сделать благое дело — делает это тихо и скромно. И политические ориентиры тут ни при чём. Важно было прорекламировать себя любимого. :)
4 грудня 2022р. 01:11
Вася, знов респект.
3 грудня 2022р. 18:39
Как мы любим  когото  обосрать .....а депутаты которые  ромашка  с фронта миллионы...но вы слово боитесь сказать им ... задумайтесь
3 грудня 2022р. 12:06
Як ми любимо когось обсудити . Людина не дала жодної інформації, а ви вже накинулись.
3 грудня 2022р. 09:32
звичайний штопаний гарндон путіна..
3 грудня 2022р. 10:39
Молодец Василий! Спаси Господи за истинную веру православную! УПЦ Святая Христовая превыше всего! Слава Богу! Многая и благая лет тебе!
4 грудня 2022р. 08:42
Вы ублюдки  супермен  больные,то у вас нет Бога когда Церквы жгли и Попов убивали,то типерь вы истино верите,воры убийцы и богохульники.

Букмекер місяця