Тайсон Ф'юрі переміг Дерека Чісору. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua<br>
03 грудня 2022р. 23:33
Тайсон Ф'юрі переміг Дерека Чісору. Як це було
Тайсон Ф'юрі, Дерек Чісора

Ф'юрі переміг Чісору технічним нокаутом у 10-му раунді.

10 Раунд! Чісора пішов уперед і відразу пропускав багато джебів і прямих. Але Дерек не змінив тактику, хоч уже не так активно йшов в атаку. У середині раунду Ф'юрі вразив претендента, але Чісора за секунду прийшов до тями. За 13 секунд до кінця раунду рефері припинив цей односторонній бій.

9 Раунд! Ф'юрі продовжив йти вперед, розбиваючи суперника точними ударами. Потім чемпіон знову віддав центр рингу опоненту, але в обороні він регулярно кидав удари назустріч.

8 Раунд! Ф'юрі накинувся на Чісору та почав активно продавлювати опонента. З дистанції Тайсон гарно розбивав голову різними комбінаціями до кінця раунду.

7 Раунд! Чісора пішов атакувати і спробував притиснути чемпіона до канатів. Однак Тайсон вдався до клінчу і зав'язав опонента. Наприкінці раунду Ф'юрі розстрілював супротивника.

6 Раунд! Ф'юрі став частіше викидати удари і опинятися у центрі рингу. Потім Тайсон у другій половині трихвилинки знову віддав ініціативу супернику та спокійно працював на контратаках.

5 Раунд! Чісора з останніх сил йде в атаку і пропускає біля джеби та комбінації із здвоєного джеба та прямого. Часто Дерек став опинятися біля канатів, де Тайсон його забиває.

4 Раунд! Чісора знову пішов в атаку, намагаючись розмашистими ударами дістати велетня. Але Ф'юрі прораховував усі кроки опонента та перебивав його на контратаках.

3 Раунд! Ф'юрі пішов в атаку, щоб нокаутувати суперника. Дерек дуже багато пропускав, а потім пішов у глуху оборону. У другій половині раунду Дерек все ж таки вибрався в атаку, але безуспішно.

2 Раунд! Чісора знову побіг у атаку і наривався на короткі контрудари. Дереку складно дістати голову чемпіона, але він також йде вперед і наривається або на удари, або на клінч. Наприкінці Ф'юрі потряс претендента правим аперкотом, а потім розбивав біля канатів. Чісора дивом не впав.

1 Раунд! Чісора рвонув із оверхендами з місця в кар'єр і змусив опонента вдаватися до клінчу. Потім чемпіон на контратаках потрапив кілька непоганих панчів, але потім Тайсон знову перейшов у режим клінчуючого боксера.

" Бій почався!

"Дерек вже на рингу. Зараз виходить Тайсон.

Здрастуйте, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо онлайн трансляцію поєдинку Ф'юрі - Чісора 3!


3 грудня в Лондоні чемпіон WBC в суперважкій вазі Тайсон Ф'юрі (32-0-1, 23 КО) проведе третій бій проти Дерека Чісори (32-12, 23 КО), якого раніше двічі вже перемагав.

Відзначимо, що в андеркарті відбудеться бій українця Дениса Беринчика і француза Івана Менді.

Текстова онлайн-трансляція бою буде доступна в цій новині. Початок – 23:00.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 грудня 2022р. 16:12
Текстовая трансляция в боксе? Странный формат

X-Video: