Українські тренери звернулися до Зеленського зі звинуваченнями в бік ФБУ

Федерацію боксу і Вадима Гутцайта звинуватили в звільненні тренерів
27 вересня 2022р. 19:52
Українські тренери звернулися до Зеленського зі звинуваченнями в бік ФБУ
Володимир Зеленський

Звільнені тренери збірних України звернулися до президента країни Володимира Зеленського зі скаргою на нове керівництво Федерації боксу України та Міністерство спорту. Текст заяви опублікував у соцмережах звільнений старший тренер молодіжної збірної Василь Шан.

Раніше Мінспорту достроково розірвало контакти зі старшими тренерами збірної Віктором Петровим, Романом Семенишиним та Василем Шаном, коли ті готували команду до чемпіонатів Європи та світу.

«Самопроголошене керівництво ФБУ почало розвалювати бокс зсередини. Це відбувається за мовчазною згодою Міністерства молоді та спорту та особисто міністра Вадима Гутцайта. Замість того, щоб захистити бокс, вони обрали тактику не помічати проблему»./QUOTE#

За словами тренерів, глава ФБУ Кирило Шевченко ухилився від комунікації з тренерським штабом, а Виконком ФБУ змінив плани підготовки команд, чим вніс протиріччя в програму підготовки до Олімпійських ігор.

«Найгірше для спортсмена – втратити час... Щодня перебування самозванців у владі у ФБУ обернеться боксерам загубленими роками та незавойованими чемпіонствами, для України – медалями, які покладуть у свої скарбнички інші країни».

Тренерський штаб попросив президента втрутитися у ситуацію.

«Наша країна заслужено вважається однією з найвпливовіших боксерських країн світу… Не дайте знищити те, що створювалося десятиліттями. Не дайте забрати в України бокс»

Звернення підписали вісім тренерів національної збірної.

Нагадаємо, збірну України з боксу змусили виступати під нейтральним прапором на чемпіонаті Європи-2022 серед юніорів
Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Новини за тегами