22:30
live
Інформаційний марафон
00:20
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Ван дер Ворст: «Рішення по росії і білорусі ще більше віддаляють IBA від олімпійського руху»

Функціонер натякнув, що бокс можуть розвивати і без IBA
Ван дер Ворст: «Рішення по росії і білорусі ще більше віддаляють IBA від олімпійського руху»

Чи не допущений до виборів президента IBA нідерландець Борис ван дер Ворст прокоментував рішення асоціації дозволити виступати спортсменам з росії та білорусі.

«Останнє рішення IBA, що дозволяє боксерам з росії і білорусі брати участь в змаганнях IBA під своїми національними прапорами, лише посилює ризики, пов'язані з цілісністю боксерських змагань. Це суперечить рекомендаціям МОК, підтриманим більшістю голосів інших міжнародних спортивних федерацій, і ще більше віддаляє IBA від олімпійського руху.

Багато російські і білоруські боксери, тренери та інші посадові особи мають відношення до збройних сил і правоохоронних органів своїх країн. Ми бачили приклади, не тільки в минулому місяці, підтримку владіміра путіна з боку президента IBA, російських боксерів і представників федерації боксу росії.

У той же час багато українських боксерів та інші представники федерації боксу країни отримали великої шкоди від незаконного вторгнення російських збройних сил за наказом владіміра путіна. Багато українських боксери і тренери загинули, захищаючи свою країну в цій війні. Ті, хто можуть і хочуть представляти Україну на міжнародних змаганнях, тренуються або за кордоном, або під постійною загрозою ракетних ударів в самій країні.

Рішення допустити боксерів з росії і білоруси до змагань, як і рішення призупинити діяльність Федерації боксу України, не враховує інтереси світового боксерського співтовариства. Зрозуміло, що IBA є заручником свого російського керівництва і що це керівництво має намір залишати владу в своїх руках будь-яким способом.

Це неприйнятне рішення. Разом з багатьма представниками національних федерацій ми будемо шукати шляхи забезпечення чесності боксерських змагань і будемо продовжувати нашу боротьбу за забезпечення олімпійського майбутнього для нашого виду спорту, з IBA або без нього ».

Нагадаємо, раніше пособник бойовиків кремлів закликав і інші федерації відкрити двері окупантам і їхнім посібникам.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

IBA

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: