Зараз 3
Вчора 19
Сьогодні 16
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

«Зрадник українського народу», «Ватченко». Українці в соцмережах хейтят Ломаченка і підтримують Хейні перед мегафайтом

Бій відбудеться 20 травня на MGM Grand в Лас-Вегасі
07 травня 2023р. 12:29
«Зрадник українського народу», «Ватченко». Українці в соцмережах хейтят Ломаченка і підтримують Хейні перед мегафайтом

Менше двох тижнів залишилося до поєдинку абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Девіна Хейні (29-0, 15 КО) проти Василя Ломаченка (17-2, 11 КО). Обидва боксера готуються активно до поєдинку, публікуя короткі уривки зі своїх тренувань в соцмережах. І якщо за аккаунтом американця може стежити кожен бажаючий, то Instagram уродженця Білгород-Дністровського ще кінці січня перестав відображатися для користувачів цієї соціальної мережі, які знаходяться на території України. 

Відзначимо, що раніше колишній чемпіон світу в трьох дивізіонах був внесений до реєстру держпредателей. Підставою для такого рішення послужило – неодноразові публікації в Instagram відео з митрополитом лонгіним, А також замовчування про події в Україні. 

XSPORT.ua вирішив перевірити, чи змінилося ставлення українців до боксеру перед його боєм з Хейні, перевіривши соцмережі, де фігурують згадки про Ломаченко.

На свій офіційній сторінці Василь публікує фото з тренувального залу, де на тлі висить прапор України і його рідного регіону. Дійсно, негативні коментарі зустрічаються в рази рідше. Можливу причину ми описали вище. Однак, навіть цей факт не здатний повністю зупинити хвилю хейту в сторону Ломаченко під його свіжими публікаціями:



Набагато більше гнівної реакції зараз на фан-акаунті Lomus, на будь-яку згадку про Василя велика частина підписників реагує так:






Не залишається без особливої уваги і офіційна сторінка в Instagram промоутерської компанії Top Rank, з якою співпрацює Ломаченко:



А ось так зараз виглядає аккаунт Девіна Хейні ( 29-0, 15 КО ), схоже, американець заручився серйозною підтримкою і завів нових фанатів:



Раніше стало відомо, що MEGOGO не буде транслювати бій Ломаченка з Хейні. Медіаервіс також назвав причину свого рішення

Женя Євдокимова
Рейтинг:
(Голосів: 20)

Коментарі 18

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
15 травня 2023р. 16:38
За Хейні , За Ураїну !!!
9 травня 2023р. 20:16
Якщо Ломаченко  під прапором України вийде битись - то  він українець, безсумнівно ! І в такому разі перемога Василя - буде перемогою всієї України,  і ніяк інакше. А бажати програшу українському боксерові може тільки зрадник і рашист, або ж просто недолугий телепень. То ж перемагай  Василь заради України !!! І не зважай на всіляких хейтерів.
15 травня 2023р. 16:37
Йди проспись чмоня, бо ти бачу ще від "дилдов ваивавших" опохмеляєшся )
9 травня 2023р. 07:54
Что-то перемудрил Василий, со страной, флагами ,войной и попами.
Но, ведь боксер - выдающийся, я считаю - равных нет и небыло.
Надеюсь, эта подлая война, все-таки, его вразумила.
Победы ему. Он её, несмотря ни на что заслуживает. И ,как победитель боя, произнесет:
" Слава Украине!".
8 травня 2023р. 22:01
Колись подобався васюня.
Тепер ні.
По своїй суті він не Українець,не Патріот. Не вартий він такої уваги.
Не вартий він і мизинця кожного з Захисників  і Захисниць України.
Для мене Герої саме вони.
Вони і його захищають.
Слава Україні, Слава ЗСУ, Слава Залужному!!!
Перемогу Україні!!! І перемогу Хейні!
8 травня 2023р. 19:43
БОЖЕ поможи Хейні перемогти цього упоротого, ватного, брехливого, православного чорта васю ламаченку
9 травня 2023р. 20:38
Твій бог кіріло і до боксу ніякого відношення ти не маєш.Л О М А Ч Е Н К О- Ч Е М П І О Н!!!
8 травня 2023р. 19:14
Лома наш чемпіон!Адекватні українці з тобою!
9 травня 2023р. 07:12
Так!!!!!
9 травня 2023р. 20:18
Ломаченко рулить 🇺🇦👍👍👍
8 травня 2023р. 18:14
Лома мы за тебя.Артур
9 травня 2023р. 07:13
Прославляй Україну!
9 травня 2023р. 14:30
Давай Лома ты лучший,надеры Хейни зад, только красиво с нокаутом)))
8 травня 2023р. 11:04
Знаю Васю и его семейку с детских лет.Отец очень странный человек, Украину, как свою родину он не любил никогда, чего, кстати и не скрывал. Его взгляды на жизнь передалась и Васе, в этой семье есть только один кумир - деньги, все остальное для этой семейки не имеет смысла. Очень много полетов и вранья, откровенный пофигизм того, что происходит в Украине, Вася лично высказывался о том, что Украина сама спровоцировала РФ на нападение и т.д.  и т.п. Вера в Бога для него - это ширма, за которую он прячется, чтобы не отвечать конкретно, кто виноват в этой войне. Ему глубоко фиолетово, кто будет рулит Украиной - Зеленский, карлик-педофил или Медведчук,главное, чтобы он и дальше имел возможность жить за границей и заниматься боксом, Вася - обыкновенный приспособленец, без патриотизма и чести. Обыкновенный ватник и предатель своей страны.
9 травня 2023р. 07:14
Не суди, та не суди будеш!
9 травня 2023р. 07:39
А карлик-педофил, это кто, (если не секрет)?
9 травня 2023р. 08:09
царь страны рабов
9 травня 2023р. 08:15
Хотя и медведчук подходит
9 травня 2023р. 07:41
А карлик-педофил, это
кто?
10 травня 2023р. 09:39
Ещё одна обиженка,,с детства их знаю"что ты там знаешь чучело, мяучило
8 травня 2023р. 09:11
Каждый имеет право на свое мнение . Не уподобляйтесь стаду  , особенно с мерзкими высказываниями . Василий великолепный спортсмен и его статус стоит колоссальных усилий , крови и пота . Одно осознание ,что  Василий Украинец , уже является поводом для гордости . Так считают во всем мире . Когда говорят о нем , думают о Украине и нет смысла рыться во всяком « Г» Василий большой молодец и я горжусь тем , что он наш соотечественник .
8 травня 2023р. 10:18
Согласен на все 100. Вася супер.
9 травня 2023р. 07:17
Он чемпіон!
9 травня 2023р. 07:47
Гандон, а не чЕМПИОН
7 травня 2023р. 23:31
В нас країна Демократична,і каждий рішае яку віру йому обирати,дай Васі здоровя стати Абсолютом,і як писати гадості на Васю,подумайти шо ви зробили для України,тільки вміети гадості писати,Всі ми не без гріха.

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця