16:55
live
Футзал. VBET Екстра-ліга. Ураган - Хіт. Пряма трансляція
16:25
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Четверікова повідомила, що не виступила на двох дистанціях на чемпіонаті світу через байдужість тренерів

На змаганнях у Канаді Анастасія взяла одне срібло
Четверікова повідомила, що не виступила на двох дистанціях на чемпіонаті світу через байдужість тренерів
Фото: ФКУ

Призерка Олімпіади-2020 у веслуванні на каное Анастасія Четверікова повідомила, що на чемпіонаті світу-2022 тренери збірної України Ігор Нагаєв та Микола Мацапура не повідомляли про заявку на змагання у четвірці, а також не дозволили виступити у міксті:

Незадоволена, бо сподівалася взяти участь у більшій кількості дистанцій. Планувала стартувати у міксті на 500 метрів з Андрієм Рибачком, але тренери не пустили нас на цю дистанцію, хоч ми на неї відбиралися.

Знаю, що всі чекали й на старт жіночої четвірки на 500 метрів. Сталося так, що на цю дистанцію нас заявили у перший день змагань. Головний та старший тренери мене про це не повідомили. Людмила Лузан, моя напарниця, теж про це нічого не знала. І жоден з тренерів за всі дні не підійшов і не сказав, що організатори попросили нас виставити команду.

У цей день я приїхала на канал, планувала тренуватися. Не взяла ні форми, ні номерка. Тренери теж не підійшли до мене. Знали про це лише байдарочниці Людмила Кукліновська та Анастасія Горлова. У результаті четвірка просто не вийшла на старт. Якщо мене не повідомили про таке рішення, то, значить, і для тренерів це не було важливо.

Нагадаємо, що Четверікова в дуеті з Людмилою Лузан стала віце-чемпіонкою світу на дистанції 500 м.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: