Вчора 6
Сьогодні 5
Завтра 7
Розгорнути Згорнути

Глава Міжнародної федерації каное – про допуск росіян: «Ми не хочемо нашкодити нашим змаганням»

ICF ніяк не може зрозуміти, що вона хоче
Глава Міжнародної федерації каное – про допуск росіян: «Ми не хочемо нашкодити нашим змаганням»
Гребля на каное / Фото - paddle.org.au
У Міжнародній федерації каное (ICF) ояснили недопуск російських спортсменів на турніри «мірами безпеки».

У серпні Данська федерація каное не дозволила росіянами і білорусам спортсменам виступити на ЧС з каное-марафону, пояснивши це нездатністю «гарантувати безпеку спортсменів». Раніше таке ж рішення прийняли організатори ЧС зі спринту на каное в Німеччині.

При цьому ICF на даний момент дозволяє росіянам і білорусам виступати на змаганнях. Цитує Inside the Games слова президента ICF Томаса Конецко.

«Рада ICF переважною кількістю голосів ухвалила, що росіянам дозволять повернутися в нейтральному статусі, з урахуванням особливих умов. Але ми ввели пункт, за яким організатори можуть відхилити їх участь, якщо не готові забезпечити безпеку спортсменів і турнірів. Ми не хочемо нашкодити нашим змагань. Деякі організатори вирішили скористатися цією опцією і відмовити в участі нейтральним атлетам, так як не можуть забезпечити безпеку, і ми змушені прийняти цей факт. Така частина нашого рішення, але я очікую, що нейтральним спортсменам з росії, можливо, дозволять виступати в Таїланді на ЧС з веслування стоячи (в листопаді), і їм потрібно буде пройти через нашу процедуру перевірки. Рішення повинні приймати організатори. Ми знаємо, що є фінансові труднощі, адже заходи безпеки коштують великих грошей, а у наших організаторів дуже обмежений бюджет. Ми не хочемо змушувати їх допускати або не допускати російських».


Нагадаємо, українські веслярі завоювали дві медалі на чемпіонаті світу з каное-марафону.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця