Лузан: «Після чемпіонату світу виступати на Євро нелегко, але ми з золотими медалями і дуже щасливі»

Українська каноїстка – про золото на ЧЄ-2022 в Мюнхені
Лузан: «Після чемпіонату світу виступати на Євро нелегко, але ми з золотими медалями і дуже щасливі»
Людмила Лузан
Українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова на мультиспортивному Євро стали володарями золотих медалей. Спортсменкам не було рівних в каное-двійці на дистанції 500 метрів. 

Після змагання Людмила Лузан розповіла, з якими труднощами довелося зіткнутися, щоб завоювати чемпіонську медаль:

Після чемпіонату світу виступати на Євро нелегко. Дуже маленький період відпочинку і підготовки. Ми довго добиралися в Канаду, не відкривали нам візу. Також поверталися довго додому, адже не можемо відразу потрапити в Україну: спочатку літаком, потім автобусом. Приїхавши в Україну потрібно було хоча б утримати форму і гідно виступити на цих змаганнях. Як показав цей старт, ми змогли, зібралися і виконали цю роботу якнайкраще. Ми з золотими медалями і дуже щасливі.

Завтра ми стартуємо в двійці на 200 м. І потім я ще стартую в поодинці. 200 метрів – це спринт-дистанція, і оскільки наша коронна дистанція – 500 м, ми можемо розкачати довгим, широким гребком і відчути, як човен пливе. А на 200 м немає часу на це: потрібно відразу зрушувати човен і всю дистанцію йти по можливості. Оскільки ми ще в цьому сезоні 200 м в двійці не ходили – побачимо наш результат. Сподіваємося, що буде хороший.


Лузан прокоментувала срібну медаль.


Джерело: suspilne.media
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: