Харлан: «російські та білоруські спортсмени зможуть повернутися у великий спорт тільки тоді, коли їхня «шваль» піде з нашої землі»

З росії Ользі написали дві людини
28 листопада 2022р. 17:11
Харлан: «російські та білоруські спортсмени зможуть повернутися у великий спорт тільки тоді, коли їхня «шваль» піде з нашої землі»
Фото: Instagram

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан не може уявити, що відбувається у головах росіян та білорусів:

Мені написали дві людини з росії. Один знайомий сказав, що все, що відбувається, – жахливо, що він дуже хвилюється, але не знає, як на це вплинути. Також він зазначив, що поважає мене, як людину та спортсменку, і дуже хвилюється за моїх рідних. На що я йому відповіла: «Дякую тобі за ці слова. Проте насамперед ти маєш розуміти, що це ваша армія прийшла до нас». До цих слів я додала світлину своєї мами, яка ховалася у підвалі, та просила передати це іншим. 

Я не знаю, як це – жити в такій країні, як росія. Дякую Богу, що я народилася в Україні – у вільній державі, що можу казати будь-що та називати війну війною. Ми можемо тільки здогадуватися, що в головах росіян та білорусів, які підтримують вторгнення, або замовчують злочини росії проти України. 

російські та білоруські спортсмени зможуть повернутися у великий спорт тільки тоді, коли їхня «шваль» піде з нашої землі. Вони не мають права говорити про те, що не причетні до влади. російські спортсмени тиснуть путіну руки, отримують від нього заробітну плату. Поки триває повномасштабна війна, вони не мають права брати участь у змаганнях та взагалі кудись виїжджати. 

Харлан відреагувала на продовження відсторонення представників країн-агресорів.

Джерело: 1plus1.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: