Вчора 7
Сьогодні 4

Рапірісткі, перемігши росіянок, принесли Україні перше в історії золото юніорського етапу Кубка світу

На шляху до фіналу були розгромлені Угорщина і Польща
06 грудня 2021р. 14:41

На етапі юніорського Кубка світу з фехтування на рапірах в Румунії жіноча збірна України завоювала золоті медалі.

Аліна Полозюк, Ольга Сопит, Христина Петрова і Катерина Буденко були посіяні під другим номером і пропускали 1/8 фіналу. Українки впевнено розібралися з суперницями на шляху до фіналу, де їм стояла зустріч з першими сіяними змагань - Росією.

Перед вирішальним раундом рахунок був близьким - 26:24 на користь України. Але лідер збірної Полозюк була на висоті, збільшивши перевагу до 6 уколів - 40:34. Відзначимо, що це золото стало першим в історії України на етапі Кубка світу з фехтування серед юніорів в командній першості.

Етап юніорського Кубка світу. Рапіра. Жінки. Команди.

1/4 фіналу. Україна - Угорщина 45:23

1/2 фіналу. Україна - Польща 45:26

Фінал. Україна - Росія 40:34

Нагадаємо, що Ігор Рейзлін був визнаний кращим шпажистом в 2021 році, А Ольга Харлан - кращої шаблісткой поточного року.