« Лаціо » вів 4: 1 проти « Дженоа », але ледь не упустив перемогу в матчі

Дубль Корреа приніс « орлам » перемогу в матчі
02 травня 2021р. 15:50
« Лаціо » – « Дженоа » / Фото: AFP

У матчі 34-го туру Серії А « Лаціо » і « Дженоа » видали феєрверк з голів. « Орли » забили більше і святкували перемогу в матчі.

Корреа відкрив рахунок в середині першого тайму. Отримавши м'яч на кордоні штрафного, гравець господарів поля впевнено реалізував момент, пробивши в правий нижній кут. Відзначимо, що за матч Хоакін зробив дубль, забивши ще й у другому таймі. У матчі було поставлено два пенальті. За кілька хвилин до перерви Іммобіле впевнено переграв голкіпера з 11-метрової позначки.

Другий же удар з точки був уже під завісу зустрічі. Рахунок на той час був 4: 1 на користь « Лаціо » – Марушіч зрізав м'яч в свої ворота майже відразу після відновлення гри, а буквально через хвилину в воротах Перина відзначився Луїс Альберто. На 80-й хвилині ламака реалізував пенальті в ворота Рейни, А в наступному моменті м'яч знову опинився в воротах іспанського голкіпера, результативне дію на рахунку Шомудорова. За час, що залишився гостям не вдалося забити і відібрати очки у « орлів ».

завдяки перемозі « Лаціо » скоротив відставання від п'ятого « Ювентуса » до двох очок.

Серія А. 34-й тур

« Лаціо » – « Дженоа » 4: 3

голи: Корреа, 30, 56, Іммобіле, 43 ( пен. ), Луїс Альберто, 48 – Марушич, 47 ( а / г ), Скамакка, 80 ( пен. ), Шому.

« Лаціо»: Рейна, Лаццарі, Худт, Раду, Марушич, Лейва ( Катальді, 57 ), Луїс Альберто ( Пароло, 82 ), Мілінковіч-Савич ( Акпа-Акпро, 82 <TAGФа, 83 ), Іммобіле.

« Дженоа»: Перін, Гольданіга, Масьелло, Біраскі, Дзаппакоста ( Кассата, 69 ), Зайц ( Пьяца, 46 ), Радовановіч ( Гильоне, 46 ), Стротман <TAлла <TAлла <T>.

попередження: Біраскі ( 32 ), Радовановіч ( 42 ), Лейва ( 45 ), Масьелло ( 70 ), Катальді ( 79 ), Фарес , Фарес <AG1>, Фарес <AG1>, <AG1>, Фарес <AG1>, Фарес <AG1>, Фарес (, Фарес <AG1>, ), (, Фарес <AG1>, Фарес ).