Офіційний сайт:

Деталі турніру
Europe

Араухо вивів ПСЖ до півфіналу ЛЧ, коли все складалося ідеально для Барси

Уругвайський захисник підвів каталонців, заробивши вилучення. Команда втратила перевагу в два м'ячі
Фото - ПСЖ

В матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона в Каталонії поступилася ПСЖ.

Досить швидко Рафінья відкрив рахунок, довівши перевагу каталонців за сумою двох зустрічей до двох м'ячів. Однак ключовий епізод стався у середині тайму. Араухо залишив господарів у меншості майже на весь матч.

У більшості забивали виключно парижани. Дембеле ще до перерви відіграв один м'яч. А вже у другому таймі Вітінья з гри та Мбаппе з пенальті вивели вже гостей уперед. А крапку у протистоянні поставив автор третього голу команди, оформивши дубль.

ПСЖ переміг із загальним рахунком 6:4 та зіграє з дортмундською Боруссією у півфіналі.