Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Бійка, поліція і VAR. Як закінчився 103-хвилинний матч « Динамо » з « Олександр »

Скандальна кінцівка центрального матчу туру
фото - ФК Динамо

У матчі восьмого туру УПЛ київське « Динамо » брало на своєму полі « Олександрію » ( 1: 0 ).

На 7 компенсованій хвилині другого тайму рефері після перегляду VAR призначив пенальті за фол хавбека « Олександрії » Сергія Рибалки. Удар з точки впевнено реалізував Віктор Циганков.

На трибунах далеко не з радістю сприйняли результат гри, що призвело до бійки уболівальників. Довелося втрутитися поліції.

Ситуація на поле також загострилася і після сутички гравців суперників видалення дістав хавбек гостей Ігор Кірюханцев.

Лише через 13 хвилин додаткового часу головний арбітр матчу дав фінальний свисток.

Нагадаємо, захисник « Динамо » Віталій Міколенко розкрив, чому влітку не змінив чемпіонат на італійський.