Вчора 2
Сьогодні 8
Зараз 0
Завтра 8
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів

Брат півзахисника Динамо брав участь у деокупації Херсона

Родич футболіста «відфутболив» російські війська з українського міста
Брат півзахисника Динамо брав участь у деокупації Херсона
Микола Михайленко / Фото - ФК Динамо Київ

Півзахисник Динамо, який на правах оренди виступає за Олександрію, Микола Михайленко розповів про свого брата Сергія, Який служить в збройних силах України.

– Брат максимально інтегрований у мої футбольні справи. Сергій – військовий, у нього не так багато вільного часу, але при першій нагоді я розповідаю йому про те, що мене хвилює, і завжди отримую поради. У дитинстві мої батьки й так розуміли, що я хочу пов'язати своє життя із футболом, але Сергій допоміг остаточно переконати тата з мамою і я зміг поїхати з дому.

– Ваш брат зараз на передовій?

– Сергій служить у піхоті, він брав участь у деокупації Херсона. Він пройшов усі найгарячіші ділянки фронту і пережив дуже багато. Багатьох Сергієвих побратимів вже немає. Зараз брат продовжує служити, тому нечасто має можливість переглядати мої матчі. А взагалі Сергій – дуже здібна і розумна людина. Прикро, що у нього з футболом не склалося, проте він багато корисного робить для країни у своїй нинішній ролі.

– Піхоту ЗСУ називають титанами. Можна лише уявити, через що довелося пройти вашому братові.

– Він міцний фізично. Але не менш важливо бути морально сильним. Сергій багато що пройшов і не зламався. Я ним дуже пишаюся і захоплююся. Навіть, коли усе складається не найкращим чином. Сергій – стимул для мене. Навіть у випадку з цією травмою. Я розумію, що люди долають складніші випробування. Якщо здається, що настав кінець світу, ти береш себе у руки і усвідомлюєш це. Наші воїни не здаються. Вони встають і йдуть далі. Це надихає.

Раніше на війні загинув брат захисника Динамо Олександра Тимчика.

Джерело: Футбол 24 Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино