Чемпіонат Італії. «Ювентус» переміг «Дженоа». Як це було

Голи: Куадрадо, 9, Диба, 82

Матч завершено! "Дженоа" Шевченко знову програє! До нових зустрічей!

87 " Відверто дограють команди. Уже все всім зрозуміло.

84 " Намагався пробити Кулусевскі, але захисники "Дженоа" заблокували його удар.

82 "ГООООООЛЛ!! 2: 0! "Ювентус" забиває другий м'яч! Класно з гострого кута вдарив Дибала і таки зумів пробити Сиригу, прицілившись в дальній кут дуже точно!

74 " Тепер жовта для Мойзе Кіна.

72 " Жовта картка для Мората за грубу гру.

70 " Перспективна атака від "Дженоа", Камбьясо віддав класну діагональ на Пандева, який скинув головою на Екубана, але він не зумів толком прийняти м'яч.

66 "Знову сейв від Сірігу! На цей раз після потужного удару Дібали!

63 " Дибала видали пробивав, але дуже слабо. Сірігу на місці, намерт забрав м'яч.

61 " Непоганий фланговий простріл у "Дженоа", але Щенсни на місці, хоч і трохи невпевнено воротар "Ювентуса" забрав м'яч.

58 " Відразу потрійна заміна у "Дженоа": Пандев вийшов замість Бьянкі, Гальдамес вийшов замість Валона Бехрамі, Портанова змінив Туре.

53 "Знову крутий сейв від Сірігу! Після удару Морато вкотре рятує "Дженоа" голкіпер!

50 " Жовта картка для Камбіасо за грубий фол.

49 " Перша спроба підходу до воріт у виконанні від "Дженоа" у другому таймі, але захисники "Ювентуса" впоралися в цьому моменті.

46 " Заміна у "Ювентуса": Алекс Сандро виходить замість Пеллегріні.

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо!

45 "Знову крутий сейв від Сірігу! Мората пробивав з декількох метрів і знову рятує "Дженоа" досвідчений кипер!

37 "Який забійний шанс у" Ювентуса "! Спочатку з декількох метрів бив Де Лігт, Сірігу врятував, а потім добивав Мората і потрапив в лежачого воротаря!

35 " Незважаючи на територіальну перевагу, не так і багато моментів у "Ювентуса".

32 " Непоганий удар від Де Лігта відбиває Сірігу! "Дженоа" поки тримається і не пропускає другий.

27 " Набагато вище воріт пробиває Бернардескі.

25 " Заблоковано удар Дібали захисником "Дженоа".

21 " Контролює м'яч "Ювентус" але без небезпечних моментів в останні хвилини.

18 " Непоганий удар від Локателлі, але занадто повз воріт Сірігу.

15 "Рятує Сірігу" Дженоа "після удару від Бернардескі! З ближнього кута витягнув цей м'яч воротар "грифонів"!

9 "ГОООООООООЛЛ!!!! "Ювентус" відкриває рахунок! Який гол від Куадрадо! Прямим ударом з кутового! Неймовірно!

7 " Сильний дальній удар від Бентанкура, але дуже високо.

4" Цікаво, що "Дженоа" намагається періодами тримати м'яч з перших хвилин. І у команди Шевченко це навіть трохи виходить.

Матч почався!

Стартові склади команд :

«Ювентус» : Шченсни, К'єлліні, де Лігт, Пеллегріні, Локателлі, Бентанкур, Кулусевскі, Куадрадо, Мората, Диба, Бернардескі.

«Дженоа» : Сиригу, Гільйоні, Біраскі, Лазні, Васкес, Камбьязо, Бехрамі, Ернані, Туре, Екубан, Бьянкі.

У неділю, 5-го грудня, «Дженоа» Андрія Шевченка поїде в гості до «Ювентусу» в 16-му турі чемпіонату Італії.

Текстова онлайн трансляція матчу «Ювентус» - «Дженоа» буде доступна в цій новині. Початок - о 21:45.