Вчора 6
Сьогодні 1

Не автор гола. Тренер «Боруссії» розповів, хто приніс перемогу над «Челсі» Мудрика

Команда Терзича мінімально переграла лондонський клуб у Лізі чемпіонів
Едін Терзич / Фото - Боруссія Дортмунд

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Едін Терзич поділився враженнями від першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Челсі» (1:0). Слова фахівця передає прес-служба UEFA.

Добре виходити переможцем. Не обійшлося без долі успіху, плюс у нас винятковий воротар. Це особливо позначилося наприкінці першого тайму. «Челсі» домінував у атаці, протистояти чому було складно. Але навряд чи треба вибачатися після домашньої перемоги у матчі 1/8 фіналу з «Челсі».

Мені здається, ми вміло оборонялися, але іноді супернику вдавалося легко вриватись до зони атаки. Нам стільки разів доводилося кидатися під м'яч, блокувати удари. У «Челсі» дуже потужний напад, але Грегор Кобель зараз в ударі, і ми знаємо, що у складні моменти можемо на нього покластися.

Що нам сьогодні було потрібно, то це тривалі періоди контролю м'яча. Ми часто вигравали його в центрі поля, але згодом просто втрачали. Було й багато хорошого, а найкращим став результат. Знаємо, що проти «Челсі» грати непросто, тож зробили сьогодні важливий крок уперед.

Раніше думкою щодо матчу поділився наставник «Челсі» Грем Поттер.