Довбик: «Мабуть, я стаю джокером збірної України»

Форвард вдруге забиває важливий гол, вийшовши з заміни
17 листопада 2021р. 12:30
Артем Довбик / фото - Футбол 1/2/3

Нападаючий збірної України Артем Довбик прокоментував перемогу в матчі з Боснією і Герцеговиною (2: 0), де йому вдалося забити гол :

«В цілому, збірна України провела хорошу гру, але головним для нас був результат, тому часто була в'язка гра. Зараз у всіх гарний настрій, але всі розуміють, що ми пройшли тільки 50% шляху туди, куди ми прагнемо.

Радий забити дуже важливий гол за збірну України. Що стосується холоднокровності в тому моменті, то воно з'являється тоді, коли ти часто граєш. У мене вийшло забити вже другий гол за збірну після виходу на заміну, напевно, стаю джокером ».

Форвард вийшов у другому таймі замість Романа Яремчука і встановив остаточний рахунок на табло.

Уже вдруге гравцеві «Дніпра-1» вдалося відзначитися після виходу на заміну - раніше саме Довбик став героєм матчу 1/8 Євро-2020 проти Швеції, Забивши переможний гол на 120-й хвилині, з'явившись на поле з лавки запасних.

Нагадаємо, авторитетний портал назвав кращого гравця матчу України з Боснією і Герцеговиною.

Джерело: Футбол 1/2/3 Павло Харченко