Сьогодні 3

Довбик став автором самого пізнього голи в історії збірної України

Форвард приніс перемогу « синьо-жовтим » над Швецією на 121-й хвилині
Артем Довбик / Фото - UEFA

Збірна України в кінцівці додаткового часу матчу чвертьфіналу Євро-2020 дотиснула Швецію ( 2: 1 ). Переможним голом на 121-й хвилині відзначився форвард артем Довбик.

Це найпізніший забитий м'яч гравцем « синьо-жовтих » в історії, повідомляє прес-служба УАФ. Раніше на 90 + 7 відрізнявся Андрій Ярмоленко ( 17.11.2015, Словенія, 1: 1 ).

На 90 + 4 забивало відразу троє виконавців. це Андрій Шевченко ( 06.09.2008, Білорусь, 1: 0 ), Євген Селезньов ( 05.09.2009, Андорра, 5: 0 ) і Ярослав Ракіцкій ( 06.09.2013, Сан-Марино, 9: 0 ).

Примітно, що в десятку самих пізніх голів увійшов нападник « Динамо » Жерсон Родрігеш. Його автогол за збірну Люксембургу подарував Україні перемогу в поєдинку відбору на Євро-2020 ( 2: 1 ).

Раніше повідомлялося, що Довбику хочуть привласнити звання почесного громадянина Черкасс.